Лінійка Dacia також отримала оновлену інформаційно-розважальну систему з підтримкою Android Auto та Apple CarPlay.


Після впровадження потужніших дизельних двигунів Blue dCi раніше цього року, Dacia оновила модельний ряд свого «доступного» позашляховика за допомогою новоствореного 1,3-літрового двигуна TCe.

Вже доступний на декількох моделях Renault, Nissan та Mercedes, чотирициліндровий агрегат буде пропонуватися на Duster у двох специфікаціях: 130 к.с та 240 Нм крутного моменту та в потужніший конфігурації з 150 к.с. і 250 Нм. Це фактично робить Duster найпотужнішою виробничою моделлю, яку коли-небудь запускала компанія Dacia.

1,3-літровий TCe поки може відправляти всю свою потужність на передні колеса, але всередині наступного року можна буде замовити цей же двигун на Duster, оснащений системою 4×4. Вже зараз Dacia почала приймати замовлення на 4×2 Duster.

Гарною новиною є також те, що весь діапазон Dacia отримає технологічне оновлення із впровадженням системи Media Nav Evolution, яку мають встановлювати вже в кінці 2018 року. Окрім інтеграції Android Auto та Apple CarPlay, а також підтримки Waze, Whatsapp та Spotify, оновлене програмне забезпечення тепер швидше і простіше у використанні, а також має більше функцій, ніж раніше.

При цьому, румунський автовиробник не буде брати додаткову плату за нову систему, оскільки вона буде мати ту ж ціну, що й попередня Media Nav.

info